30 Haziran 2009 Salı

İlk Ayıboğan!Benim hatırladığım bildiğim "ilk" ayıboğan tarzı defans oyuncusudur kendisi. Gecenin bir vakti aklıma geldi de hafif bir tebessüm ettim. Nette araştırayım dedim bir baktım, en son Hollanda'da 4 aylık hapis cezasına çarptırılmış ve kaybolmuş ortadan. Vergi borcu takmış Hollanda hükümetine sanırsam. Memleketi Surinam'da olduğu tahmin ediliyormuş şu anda. Nereden nereye işte. Ulrich abi bu yazıyı okuyorsan eğer, lütfen geri dön!

4 yorum:

Adsız dedi ki...

VAN GOBELLLL

zizonkovac dedi ki...

hafızam beni yanıltmıyorsa ali sami yen'de bir kayseri maçı idi. eskiden rakip kalecilere laf atıp onların moralini bozabilmek için tam kale arkasına mevzilenirdik. efendim lafı uzatmıyayım. eski açık tarafındaki kale kayserispor'un, bende tam kalecinin arkasına denk gelen noktadayım. birden hakem bizim lehimize penaltı verdi. penaltı atışını forvetlerden biri kullanacak diye beklerken bir baktım ki bu hayvan penaltı noktasına topu dikip gerilmeye başladı. ulan acabamı diye kafamda tartışırken koştu koştu ve topa vurdu. heriften nasıl tırstıysam top bana gelir korkusuyla ta tribünde can havli ile kendimi yere atmışım. şimdi burada sana bu herifi anlatmak mümkün değil sözlükçü. hayvan bile demek azdır herife az. türkiyeye gelmiş en iri adam diyim sen anla.

bir de 176 kişinin öldüğü bir uçak kazasından sağ kurtulan 3-5 kişiden birisidir. tahayyül et artık herifteki sağlamlığı.
oynadığı dönemde takımın tüm penaltılarını bu ayı oğlu ayı kullanmış ve hiç bir kaleci kurtarmaya teşebbüs etmemiştir efenim.

adozzi21 dedi ki...

@ zizonkovac

bu anını burada paylaştığın için çok teşekkür ederim öncelikle..

benim de bildiğim en iri, en hayvanî adam buydu Türkiye liglerine gelen..son detayı hiçbiryerde okumamıştım..o da tescillemiş adeta onun nasıl bir yaratık olduğunu..

Adsız dedi ki...

Yazar cok tesekkurler...

Selamlar SevalHatice

Related Posts with Thumbnails